* Зверніть увагу! В період з 23:00 до 10:00 час доставки в Зелену та Жовту зони складає до 59хв

** Замовлення вважається прийнятим з моменту опрацювання його оператором колл-центру дзвінком до клієнта.

LA П’ЄЦ – найсмачніша піца на дровах з цілодобовою безкоштовною доставкою по Львову.

Замовлення піци додому або в офіс виручить вас в будь-який час дня і ночі. Планується сімейне свято? Найпростіше замовити піцу LA П’ЄЦ і запропонувати до неї сік або коктейлі – таку трапезу оцінять всі учасники застілля. Гості на порозі, а ви не знаєте, чим їх пригостити? Віддайте перевагу перевіреній часом піці на дровах LA П’ЄЦ.

Всього за декілька хвилин піцайола замісить тісто з добірного борошна, приготує начинку зі свіжих овочів, ніжного м’яса або ароматної курки та відправить піцу в піч рівно на 7 хвилин. За цей час тісто покриється хрусткою скоринкою. Поки здійснюється доставка піци і кур’єр поспішає привезти вам замовлення, скоринка зберігає свій хруст, а тісто просочується запахом і смаком начинки. Температура начинки тим часом знижується від палючої до ідеальної, при якій смак кожного інгредієнта гармонійно поєднується з іншими. Ви відкриєте теплу коробку, і ось вона – смачна, ароматна і гаряча піца з доставкою LA П’ЄЦ.

Ми цілодобово привозимо частинку Італії до вашого столу.

Швидка, безкоштовна і цілодобова доставка піци – ви ще сумніваєтеся? Аромат гарячої апетитної піци розвіє всі сумніви, телефонуйте і замовляйте!