33 грн
Замовити
43 грн
Замовити
33 грн
Замовити
44 грн
Замовити
33 грн
Замовити
44 грн
Замовити
30 грн
Замовити
40 грн
Замовити

Замовити напої до піци

Вже вибрали піцу на дровах і відповідні салати? Тоді залишилося замовити напої, щоб в повній мірі насолодитися смачними стравами від LA П’ЄЦ, приготованими професійними піцайоло спеціально для вас. Улюблені напої, які будуть доставлені за вказаною вами адресою в Івано-Франківську, прекрасно доповнять ваш обід або вечерю.

Які напої можна замовити в LA П’ЄЦ?

Разом з піцою на дровах ви можете вибрати прохолодні напої таких різновидів:

  • вода (газована, негазована);
  • сік (томатний, яблучний, апельсиновий, вишневий, гранатовий або екзотик);
  • Coca Cola.

Вибирайте той напій, який вам хочеться, і який, на вашу особисту думку, найбільше підходить до рецепту замовленої піци і салатів. Щоб оформити замовлення досить:

  • визначитися з видом напою;
  • уточнити об’єм і кількість;
  • підтвердити замовлення, зв’язавшись з оператором.

Доставка напоїв в Івано-Франківську

Якщо ви вже визначилися з вибором напоїв в LA П’ЄЦ, то наш зручний сервіс надасть можливість без зайвих затримок отримати свіжу і смачну їжу. Доставка безкоштовна, якщо ви оформляєте замовлення на мінімальну суму – від 150 гривень в «Зеленій зоні» і від 250 гривень в «Жовтої зоні».

Уточнити, в якій із зон знаходиться ваша адреса в Івано-Франківську, ви можете у наших співробітників. Також у вас є можливість замовити піцу з прохолодними напоями і салатами на конкретний час, день. Телефонуйте, якщо потрібна консультація.

Читати більше