Fanta — 0,5 л Fanta — 0,5 л
40 грн
Замовити
Fanta — 0,75 л Fanta — 0,75 л
44 грн
Замовити
Sprite — 0,5 л Sprite  — 0,5 л
40 грн
Замовити
Sprite — 0,75 л Sprite  — 0,75 л
44 грн
Замовити

Замовлення напоїв у Хмельницькому

Вирішили замовити піцу, бо і в шлунку, і в холодильнику – пусто? Та яка ж піца без смачних напоїв? Зверніться до «LA П’ЄЦ», щоб вже за півгодини втамувати голод і спрагу. Саме напої чудово доповнять і краще розкриють смак улюбленої піци. Зручно робіть замовлення на сайті чи в додатку. Доставка напоїв «LA П’ЄЦ» привезе його вам до 29 хвилин і буде безкоштовною.

Які замовити напої на дім

Просто зайдіть на сайт або у додаток – і виберіть те, що смакуватиме вам найбільше. Ми пропонуємо воду BonAqua (0,5л і 1л) і улюблений багатьох напій Coca-Cola (0,5л і 1л). Також доступні корисні літрові соки та нектари:

  • яблучний;
  • томатний;
  • апельсиновий;
  • гранатовий;
  • вишневий;
  • із екзотичних фруктів.

Не знаєте, який замовити безалкогольний напій? Зателефонуйте – і ми порадимо, що найкраще смакуватиме до піци, яку ви вибрали. Напої перевозяться у термосумці, щоб ви могли пити їх одразу охолодженими.

Доставка напоїв у Хмельницькому

Вже зголодніли? Плануєте посиденьки з друзями чи святкування дня народження? «LA П’ЄЦ» – найкращий вибір. На вас чекає смачна їжа, чудове обслуговування та швидка доставка напоїв.

Забудьте про додаткові витрати: доставка буде безкоштовною. Головне – зробити замовлення напоїв у Хмельницькому на мінімальну суму:

  • 150 грн (Зелена зона) – доставка до 29 хв;
  • 250 грн (Жовта зона) – доставка до 59 хв.

Дізнайтеся, у якій зоні – ваша адреса: перегляньте це на сайті чи поцікавтеся за телефоном. Вибирайте те, що вам найбільше до смаку – і вже за лічені хвилини замовлення буде у вас. Якщо забажаєте, ми допоможемо вам визначитися й розповімо про акційні пропозиції. Заощаджуйте час та гроші – і смакуйте улюбленими стравами та напоями. Доставка піци на дровах «LA П’ЄЦ» зробить усе для того, щоб ви були задоволені.

Читати більше