31 грн
Замовити
31 грн
Замовити
42 грн
Замовити
28 грн
Замовити
38 грн
Замовити

Замовити напої до піци

Для того, щоб сповна відчути смак страви, бажано вдало підібрати напої. Піца не є виключенням, хоч вона і стала предметом суперечок серед гурманів. Що ж пити з цією стравою? Відповідь залежатиме від гастрономічних вподобань людини, регіональних особливостей і смаків.

Напої з доставкою у Львові

Давайте пригадаємо, як все було першочергово. Піца у звичному для нас вигляді з’явилася на столах знатних італійців приблизно наприкінці 16 століття. Без сумніву, найбільш популярним напоєм в Італії незмінно є вино. Жителі цієї країни вважають такий напій найкращим додатком до піци. Найчастіше вони подають червоне, рідше – біле. В якості альтернативи можна вживати звичайну чисту або ж мінеральну воду. Прийнято думати, що їй не під силу перебити істинний смак вишуканої страви.

Проте за межами батьківщини піци ні вино, ні вода не стали популярними додатками. Наприклад, у Чехії прийнято запивати їжу бехеровкою. А в Америці страва давно вийшла за межі ресторанів. З’явилася спеціальна доставка, що зробило піцу невід’ємною частиною багатьох корпоративів і зустрічей із друзями. Тут вже не було мови про витончені бокали з вином – на зміну цьому прийшло пиво.

В Америці користуються попитом гострі страви з салямі та іншими м‘ясними наповненнями. Вони дуже добре поєднуються з пивом, тому вибір був навіть якоюсь мірою очевидним. Воно добре підкреслює спеції і прянощі та робить смак страви доволі пікантним.

Зараз цей напій став найбільш популярним додатком до піци у всьому світі, і навіть молоде покоління італійців знаходить у ньому більше переваг, ніж у вині. Цю традицію підтримали і німці, адже пиво для них є традиційним напоєм. А от у Нідерландах чи Франції ще дуже популярні соки та кока-кола.

Такі різноманітні поєднання доступні і у нас в Україні. Доставка піци «Lа П’єц» у Львові пропонує за 29 хвилин доставити Вам не тільки гарячу ароматну піцу, спечену в кращих італійських традиціях, але й напої, які Ви забажаєте.

Смак піци від «Lа П’єц» буде неперевершеним, адже піцерія дбає про те, щоб страви зберігали свої смакові якості та привабливий аромат якомога довше. Саме тому доставка здійснюється у спеціальних термосумках. Завдяки цьому піца буде на смак такою, наче її щойно дістали із печі. Вже кортить скуштувати? Зробіть замовлення у «Lа П’єц» та насолоджуйтеся свіжоспеченою піцою!

Читати більше