Замовити напої до піци

Для того, щоб сповна відчути смак страви, бажано вдало підібрати напої. Піца не є виключенням, хоч вона і стала предметом суперечок серед гурманів. Що ж пити з цією стравою? Відповідь залежатиме від гастрономічних вподобань людини, регіональних особливостей і смаків.

Напої з доставкою у Львові

Давайте пригадаємо, як все було першочергово. Піца у звичному для нас вигляді з’явилася на столах знатних італійців приблизно наприкінці 16 століття. Без сумніву, найбільш популярним напоєм в Італії незмінно є вино. Жителі цієї країни вважають такий напій найкращим додатком до піци. Найчастіше вони подають червоне, рідше – біле. В якості альтернативи можна вживати звичайну чисту або ж мінеральну воду. Прийнято думати, що їй не під силу перебити істинний смак вишуканої страви.

Проте за межами батьківщини піци ні вино, ні вода не стали популярними додатками. Наприклад, у Чехії прийнято запивати їжу бехеровкою. А в Америці страва давно вийшла за межі ресторанів. З’явилася спеціальна доставка, що зробило піцу невід’ємною частиною багатьох корпоративів і зустрічей із друзями. Тут вже не було мови про витончені бокали з вином – на зміну цьому прийшло пиво.

В Америці користуються попитом гострі страви з салямі та іншими м‘ясними наповненнями. Вони дуже добре поєднуються з пивом, тому вибір був навіть якоюсь мірою очевидним. Воно добре підкреслює спеції і прянощі та робить смак страви доволі пікантним.

Зараз цей напій став найбільш популярним додатком до піци у всьому світі, і навіть молоде покоління італійців знаходить у ньому більше переваг, ніж у вині. Цю традицію підтримали і німці, адже пиво для них є традиційним напоєм. А от у Нідерландах чи Франції ще дуже популярні соки та кока-кола.

Такі різноманітні поєднання доступні і у нас в Україні. Доставка піци «Lа П’єц» у Львові пропонує за 29 хвилин доставити Вам не тільки гарячу ароматну піцу, спечену в кращих італійських традиціях, але й напої, які Ви забажаєте.

Смак піци від «Lа П’єц» буде неперевершеним, адже піцерія дбає про те, щоб страви зберігали свої смакові якості та привабливий аромат якомога довше. Саме тому доставка здійснюється у спеціальних термосумках. Завдяки цьому піца буде на смак такою, наче її щойно дістали із печі. Вже кортить скуштувати? Зробіть замовлення у «Lа П’єц» та насолоджуйтеся свіжоспеченою піцою!

Читати більше

Найпоширеніші запитання

💰 Яка вартість доставки?

Вартість доставки 40 грн.

💳 Чи можлива оплата карткою?

Так! Ви можете розрахуватися картою на сайті, або при отримані замовлення.

🚀 Скільки чекати на доставку?

Доставка в зелену зону Львова – до 29 хвилин. Доставка в жовту зону – до 59 хвилин. Доставка в синю зону – до 89 хвилин.

⏰ Який у Вас графік роботи?

Ми працюємо з 10:00 до 23:00 (до 22:00 в синій зоні). Замовлення на алкоголь приймаються з 12:00 до 21:45.

🍕 В яких містах працює доставка піци LA П'ЄЦ?