Доставка напоїв

Коли меню від «LA П’ЄЦ» складено, залишається одне – замовити напої Рівне і доповнити свій найсмачніший стіл. Багато улюбленої піци, різноманіття салатів і, що важливо, – не забудьте замовити напій. Це просто, адже оформляючи своє замовлення по телефону оберіть з переліку напої, які вам смакують найбільше. Меню напоїв «LA П’ЄЦ» достатньо широке, щоб кожен образ щось для себе.

Напої до піци

Ми знову ділимось своїми вподобаннями, проте обирати у будь-якому випадку вам. Отож, під гарячу щойно спечену піцу на дровах просто ідеально личить холодна Coca Cola. Шматочок піци, ковток Коли – і симбіоз ніжності сиру, хрумкості бортиків та терпко-солодкавих бульбашок Коли створюють вау-ефект. Просто спробуйте, і ви зрозумієте, про що ми. Проте не забувайте, що вирішувати вам, і знайти своє ідеальне поєднання можете лише ви – методом спроб і дегустацій. Тому вперед до експериментів, а доставка напоїв допоможе знайти найкращий варіант!

Напої до салатів

Легкість та довершений смак наших салатів важко переоцінити, проте ідеальним ансамблем для них будуть смачні напої з доставкою Рівне, зокрема фруктові соки та нектари. Наприклад, салат Цезар зі смаженим курячим філе та склянка апельсинового соку. Хіба ще щось потрібно для ідеальної легкої вечері? А таких комбінацій може бути безліч. Міксуйте улюблені салати та соки, і шукайте ідеальний смак!

Наприклад, улюблений салат з лососем Інсалата ді Сальмоне і склянка добірної мінеральної води. Відчуття легкості та корисності реалізовано на всі 100%. Правда ж? Є газована та негазована вода, обирайте те, що любите!

Доставка напоїв в Рівному від «LA П’ЄЦ» – це так зручно, тому просто обирайте та поєднуйте із найулюбленішою піцою на дровах та неймовірними салатами. Збирайте друзів, запрошуйте рідних, діліться з коханими, смакуйте разом найсмачнішу піцу, легкі овочеві салати з м’ясом, птицею та рибою і доповнюйте напоями від «LA П’ЄЦ».

Найпоширеніші запитання

💰 Яка вартість доставки?

Вартість доставки 40 грн.

💳 Чи можлива оплата карткою?

Так! Ви можете розрахуватися картою на сайті, або при отримані замовлення.

🚀 Скільки чекати на доставку?

Доставка в зелену зону Рівне – до 29 хвилин. Доставка в жовту зону – до 59 хвилин.

⏰ Який у Вас графік роботи?

Ми працюємо з 10:00 до 23:00.

🍕 В яких містах працює доставка піци LA П'ЄЦ?
🍴 Що ще можна смачненького спробувати у вас?