35 грн
Замовити
45 грн
Замовити
35 грн
Замовити
40 грн
Замовити
35 грн
Замовити
40 грн
Замовити
32 грн
Замовити
42 грн
Замовити

Доставка напоїв

Коли меню від «LA П’ЄЦ» складено, залишається одне – замовити напої Рівне і доповнити свій найсмачніший стіл. Багато улюбленої піци, різноманіття салатів і, що важливо, – не забудьте замовити напій. Це просто, адже оформляючи своє замовлення по телефону оберіть з переліку напої, які вам смакують найбільше. Меню напоїв «LA П’ЄЦ» достатньо широке, щоб кожен образ щось для себе.

Напої до піци

Ми знову ділимось своїми вподобаннями, проте обирати у будь-якому випадку вам. Отож, під гарячу щойно спечену піцу на дровах просто ідеально личить холодна Coca Cola. Шматочок піци, ковток Коли – і симбіоз ніжності сиру, хрумкості бортиків та терпко-солодкавих бульбашок Коли створюють вау-ефект. Просто спробуйте, і ви зрозумієте, про що ми. Проте не забувайте, що вирішувати вам, і знайти своє ідеальне поєднання можете лише ви – методом спроб і дегустацій. Тому вперед до експериментів, а доставка напоїв допоможе знайти найкращий варіант!

Напої до салатів

Легкість та довершений смак наших салатів важко переоцінити, проте ідеальним ансамблем для них будуть смачні напої з доставкою Рівне, зокрема фруктові соки та нектари. Наприклад, салат Цезар зі смаженим курячим філе та склянка апельсинового соку. Хіба ще щось потрібно для ідеальної легкої вечері? А таких комбінацій може бути безліч. Міксуйте улюблені салати та соки, і шукайте ідеальний смак!

Наприклад, улюблений салат з лососем Інсалата ді Сальмоне і склянка добірної мінеральної води. Відчуття легкості та корисності реалізовано на всі 100%. Правда ж? Є газована та негазована вода, обирайте те, що любите!

Доставка напоїв в Рівному від «LA П’ЄЦ» – це так зручно, тому просто обирайте та поєднуйте із найулюбленішою піцою на дровах та неймовірними салатами. Збирайте друзів, запрошуйте рідних, діліться з коханими, смакуйте разом найсмачнішу піцу, легкі овочеві салати з м’ясом, птицею та рибою і доповнюйте напоями від «LA П’ЄЦ».

Читати більше