Зони доставки в Стрию

29-min

Зелена зона

До 29 хвилин

Мінімальне замовлення 250 грн
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО

29-min

Жовта зона

До 59 хвилин

Мінімальне замовлення 350 грн
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО

29-min

Синя зона

До 59 хвилин

Мінімальне замовлення 500 грн
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО або вартість доставки - 80 грн

Місто
Пошук адреси
Введіть вашу адресу та номер будинку
Невірна адреса
Вибачте, Ваша адреса поза межею доставки
Вибачте Ваша адреса відсутня в базі.
Зв'яжіться з нашими операторами для уточнення адреси доставки
menu-icon-5

Сервіс доставки піци в Стрию «LA П’ЄЦ» пропонує надзвичайно зручний механізм доставки та оплати. Ми вважаємо, що наші стандарти роботи мають бути класикою та комфортом для замовника.

Отже, почнемо з доставки. Ми ділимо Стрий на зони доставки – зелену, жовту і синю. Для кожної зони ми чітко визначаємо час приїзду кур’єра і в разі затримки Ви отримуєте приємний сюрприз, про який ми поговоримо трохи пізніше.

Доставка в зелену зону Стрия – до 29 хвилин. Доставка в жовту та синю зони – до 59 хвилин. Ми дуже цінуємо Ваш час, тому завжди намагаємось вкластись у мінімальні терміни і вимірюємо час хвилинами, адже кожна хвилина важлива. Погодьтесь, приємно отримати смачну, гарячу та запашну піцу протягом 29 хвилин, правда?

Замовлення заздалегідь доставляються плюс-мінус 15 хвилин від вказаного часу. Наприклад, якщо ви замовили доставку на 12:00, то кур’єр може доставити замовлення в інтервалі 11:45 – 12:15.

Якщо кур’єр спізнюється, Ви отримуєте не лише вибачення, а ще й промокод на безкоштовну піцу при наступному замовленні!

Увага! Для доставки в синю зону (Моршин і Довге) діє мінімальна сума замовлення 500 грн. В інших випадках вартість доставки в синю зону – 80 грн. Для того, щоб замовити в синю зону платну доставку з сумою замовлення меньше 500 грн – потрібно зателефонувати оператору 067 333 60 60.