Стрий - зони доставки

29-min

Зелена зона

До 29 хвилин

Мінімальне замовлення 100 грн
Вартість доставки 30 грн

29-min

Жовта зона

До 59 хвилин

Мінімальне замовлення 100 грн
Вартість доставки 30 грн

29-min

Синя зона

До 59 хвилин

Мінімальне замовлення 500 грн
Вартість доставки 30 грн

Місто
Пошук адреси
Введіть вашу адресу та номер будинку
Невірна адреса
Вибачте, Ваша адреса поза межею доставки
Вибачте Ваша адреса відсутня в базі.
Зв'яжіться з нашими операторами для уточнення адреси доставки
menu-icon-5

Сервіс доставки їжі у Стрий «LA П’ЄЦ» пропонує надзвичайно зручний механізм доставки та оплати. Ми вважаємо, що наші стандарти роботи мають бути класикою та комфортом для замовника.

Отже, почнемо з доставки. Ми ділимо Стрий на зони доставки – зелену, жовту та синю. Для кожної зони ми чітко визначаємо час приїзду кур’єра і в разі затримки Ви отримуєте приємний сюрприз, про який ми поговоримо трохи пізніше.

Доставка в зелену зону Стрию – до 29 хвилин. Доставка в жовту зону – до 59 хвилин. Доставка в синю зону – до 89 хвилин. Ми дуже цінуємо Ваш час, тому завжди намагаємось вкластись у мінімальні терміни і вимірюємо час хвилинами, адже кожна хвилина важлива. Погодьтесь, приємно отримати смачну, гарячу та запашну піцу протягом 59 хвилин, правда?

Замовлення заздалегідь доставляються плюс-мінус 15 хвилин від вказаного часу. Наприклад, якщо ви замовили доставку на 12:00, то кур’єр може доставити замовлення в інтервалі 11:45 – 12:15.

Якщо кур’єр у Стрию спізнюється, Ви отримуєте не лише вибачення, а ще й промокод на безкоштовну піцу при наступному замовленні!