Зони доставки у Вінниці

29-min

Зелена зона

До 29 хвилин

Мінімальне замовлення 250 грн
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО

29-min

Жовта зона

До 59 хвилин

Мінімальне замовлення 350 грн
Доставляємо БЕЗКОШТОВНО

Місто
Пошук адреси
Введіть вашу адресу та номер будинку
Невірна адреса
Вибачте, Ваша адреса поза межею доставки
Вибачте Ваша адреса відсутня в базі.
Зв'яжіться з нашими операторами для уточнення адреси доставки
menu-icon-5

Сервіс доставки піци у Вінниці «LA П’ЄЦ» пропонує надзвичайно зручний механізм доставки та оплати. Ми вважаємо, що наші стандарти роботи мають бути класикою та комфортом для замовника.

Отже, почнемо з доставки. Ми ділимо Вінницю на дві зони доставки – зелену і жовту. Для кожної зони ми чітко визначаємо час приїзду кур’єра і в разі затримки Ви отримуєте приємний сюрприз, про який трохи пізніше. Для кожної із зон доставка є абсолютно безкоштовною.

Доставка в зелену зону Вінниці – до 29 хвилин (з 10:00 до 02:00. В інший час доставка в зелену зону до 59 хвилин). Доставка в жовту зону – до 59 хвилин. В нічний період з 23:00 до 02:00 доставка в будь-яку зону до 59 хв. Ми дуже цінуємо Ваш час, тому завжди намагаємось вкластись у мінімальні терміни і вимірюємо час хвилинами, адже кожна хвилина важлива. Погодьтесь, приємно отримати смачну, гарячу та запашну піцу протягом 29 хвилин, правда?

Замовлення заздалегідь доставляються плюс-мінус 15 хвилин від вказаного часу. Наприклад, якщо ви замовили доставку на 12:00, то кур’єр може доставити замовлення в інтервалі 11:45 – 12:15.

Якщо кур’єр спізнюється, Ви отримуєте не лише вибачення, а ще й промокод на безкоштовну піцу при наступному замовленні!

Також можна скористатися “самовивозом” і самостійно забрати своє замовлення на будь-якому з наших виробництв кожного дня з 10:00 до 22:00. Адресу найближчого до вас виробництва можна обрати зі списку в розділі “Корзина” під час оформлення замовлення.