Coca Cola — 1 л Coca Cola — 1 л
48 грн
Замовити
Fanta — 0,5 л Fanta — 0,5 л
40 грн
Замовити
Fanta — 0,75 л Fanta — 0,75 л
44 грн
Замовити
Sprite — 0,5 л Sprite  — 0,5 л
40 грн
Замовити
Sprite — 0,75 л Sprite  — 0,75 л
44 грн
Замовити

Доставка напоїв

Напої – невід’ємна частина нашого раціону, яка підкріплює враження до будь-якої страви. А так як піца – продукт мучний, то для його кращого засвоєння ми радимо обирати свій підходящий напій. Бо нам як нікому відомі всі відчуття легкого “недо” коли ти вже з’їв піцу, а запити її нічим. Це ніби сходити на бал у шикарному вбранні та не потанцювати жодного разу!

Саме тому пропонуємо наші напої в якості додатку до піци, які лише посилять приємне враження від смакування страви. Ви можете замовити напій, як додаток до піци і як окремий продукт. Команда LA П’ЄЦ піклується про вас і саме тому перед початком літа нагадує про чудову можливість – замовити напої в місті Черкаси.
Пропонуємо вашій увазі асортимент вибору:

  • вода газована;
  • вода негазована;
  • Coca-Cola;
  • соки в асортименті.

Всім нам відоме таке відчуття як спрага. Гарячого літнього дня, коли сонце безжально обпалює вже вкотре оброблену сонцезахистом шкіру, а в горлі пересохло настільки, що здається, ладен випити воду з калюжі… у спекотну літню пору – це єдине, про що можна мріяти.

Доставка напоїв в Черкасах

Достатньо лиш зробити декілька кліків на телефоні чи комп’ютері і порція освіжаючих, призначених спасти ваш організм від зневоднення, напоїв примчить у будь-яку точку міста. Приємним бонусом для вас стане безкоштовна доставка напоїв при замовленні від 150 грн у межах міста. Це чудова можливість зекономити свої кошти, адже наш досвід говорить про те, що одним напоєм обійтися вам не захочеться. Уявіть лиш, Ви на прогулянці в парку зі своїми друзями, рідними, чи дітьми, раптом всією компанією захотіли освіжитися і тут, не відходячи від місця відпочинку можете просто скористатися за допомогою смартфона такою послугою від LA П’ЄЦ, як доставка напоїв в Черкасах. І з хвилюючим передчуттям прекрасного очікувати на своє замовлення, яке до речі, примчить до вас не пізніше, ніж за 29 хв від часу його фіксації.
Відтепер вам не потрібно брати з собою декілька пляшок води, соку для себе чи дитини і носитися з ними пів дня, та ще й переживати за їхній стан збереженості під сонячними променями.

Усі продукти для напоїв є відбірними та проходять перевірку на якість та свіжість. Репутація – те що найбільше мотивує команду працювати для свого клієнта, тому ми піклуємося про свій імідж і обираємо для вас найкраще. Замовивши напої з доставкою у місті Черкаси за будь-якої погоди ви можете бути певними в їхній високій ступені збереженості, адже усі наші кур’єри оснащені високоякісними термосумками.

Замовити напої з доставкою

У кожного свій смак, однак щоб визначитися, що подобається, а що точно не для мене, я маю спробувати все. Ми підходимо до діла комплексно. Найсвіжіші продукти, найбільш умілі руки, найстерильніше місце приготування і серця повні любові – в сумі дорівнюють щасливим обличчям клієнтів. Поспішіть замовити напій в LA П’ЄЦ і додати смаку своєму життю!

Читати більше