Доставка напоїв у Дрогобичі, замовити напій від LA П'ЄЦ

Тільки задумайтеся, за 365 днів людина випиває до 1 500 літрів води. А ще додайте сік, воду, компоти, каву і т.д. Проте не лише втамувати спрагу, але й підкреслити смак страви можна із напоями від LA П’ЄЦ. Коли закручується шумна вечірка, багато піци, смачні салати, важливо не забути про напої, які доповнюють стіл своєю легкістю та смаками.

Напої

В асортименті Coca Cola, Fanta, BonAqua, соки та нектари. Так склалось історично, що до піци ідеально личить Coca Cola. Але хто ми такі, щоб дотримуватись чиїхось правил? Ми пробуємо все і міксуємо смаки! Тому обирайте для себе і смайкуйте накращим! Замовлення напоїв у Дрогобич звично є доповненням до замовлення улюбленої піци на дровах чи фірмових салатів.

Напої з доставкою у Дрогобичі

Доставка напоїв – крута ініціатива, спровокована запитами наших клієнтів. Адже коли замовляєш доставку піци, доповнення у якості напоїв – ідеальне рішення. Особливо, якщо вам бракує суми для мінімального замовлення на доставку 🙂 Замовити напої на дім – легко та зручно, тому користуйтеся можливостями, смакуйте, тримайте настрій на позитиві та майте причину бути щасливими кожнісінький день!

Читати більше

Найпоширеніші запитання

💰 Доставка безкоштовна?

Доставка безкоштовна. Мінімальна сума доставки складає 250 або 350 , в залежності від адреси доставки.

💳 Чи можлива оплата карткою?

Так! Ви можете розрахуватися картою на сайті, або при отримані замовлення.

🚀 Скільки чекати на доставку?

Доставка в зелену зону Дрогобич – до 29 хвилин. Доставка в жовту зону – до 59 хвилин.

⏰ Який у Вас графік роботи?

Ми працюємо з 10:00 до 22:00

🍕 В яких містах працює доставка піци LA П'ЄЦ?

🍴 Що ще можна смачненького спробувати у вас?