35 грн
Замовити
45 грн
Замовити
35 грн
Замовити
40 грн
Замовити
35 грн
Замовити
40 грн
Замовити
32 грн
Замовити
42 грн
Замовити

Доставка напоїв у Дрогобичі, замовити напій від LA П'ЄЦ

Тільки задумайтеся, за 365 днів людина випиває до 1 500 літрів води. А ще додайте сік, воду, компоти, каву і т.д. Проте не лише втамувати спрагу, але й підкреслити смак страви можна із напоями від LA П’ЄЦ. Коли закручується шумна вечірка, багато піци, смачні салати, важливо не забути про напої, які доповнюють стіл своєю легкістю та смаками.

Напої

В асортименті Coca Cola, Fanta, BonAqua, соки та нектари. Так склалось історично, що до піци ідеально личить Coca Cola. Але хто ми такі, щоб дотримуватись чиїхось правил? Ми пробуємо все і міксуємо смаки! Тому обирайте для себе і смайкуйте накращим! Замовлення напоїв у Дрогобич звично є доповненням до замовлення улюбленої піци на дровах чи фірмових салатів.

Напої з доставкою у Дрогобичі

Доставка напоїв – крута ініціатива, спровокована запитами наших клієнтів. Адже коли замовляєш доставку піци, доповнення у якості напоїв – ідеальне рішення. Особливо, якщо вам бракує суми для мінімального замовлення на безкоштовну доставку 🙂 Замовити напої на дім – легко та зручно, тому користуйтеся можливостями, смакуйте, тримайте настрій на позитиві та майте причину бути щасливими кожнісінький день!

Читати більше