Робота як стиль життя

Будь активним та життєрадісним із нашою командою

ВАКАНСІЇ LA П'ЄЦ

“LA П’ЄЦ” – це не лише доставка піци на дровах, а й стиль життя. Стиль, який має велику мету та ініціативну команду.  Ми щодня створюємо, покращуємо та доставляємо заряд енергії, вибух смаку та яскраві емоції.

Якщо ти так само, як і ми прагнеш допомагати та запалювати оточуючих своєю позитивною енергією, хочеш щодня вдосконалюватись та зростати – ласкаво просимо в команду “Доставки піци на дровах “LA П’ЄЦ”!

  • 1 Місце, де ти станеш професіоналом Якщо ти хочеш навчатись новому або вдосконалювати свої навички – тоді тобі до нас. Ми завжди готові підтримати тебе в досягненні професійного успіху.
  • 2 Ти керуєш власним часом Пропонуємо різні види зайнятості. Обирай який варіант тобі підходить найкраще - і ми допоможемо створити зручний для тебе графік.
  • 3 Команда мрії Згуртованість, цікаві завдання, інноваційність та прогресивність – це найчастіші відгуки про нашу команду. Ми знаходимо та розвиваємо найкраще в людях!
  • 4 Готовність до вдосконалення Ми відкриті до нових ідей, постійно шукаємо кардинально нове та незвичне. Ти маєш неймовірну можливість втілити свої ідеї в життя!
  • 5 Корпоративна культура Ми знаємо, чого хочемо, маємо головну мету та великими кроками йдемо до її досягнення. Кожен наш працівник є важливою ланкою в компанії.

Вакансії «LA П’ЄЦ»

Кур’єр

Кур’єр: Завжди мріяв займатись улюбленою справою та, одночасно, гарно заробляти? Тоді гайда до нас! Кур’єр в «Доставці піци на дровах «LA П’ЄЦ» –  це єдиний та неповторний представник компанії, який має можливість із задоволенням та користю “колесити” містом. Ми,  найшвидша «Доставка піци на дровах «LA П’ЄЦ» постійно ростемо і розвиваємось. Наша головна мета доставити смачну […]

ДЕТАЛЬНІШЕ
Кухар, Піцмайстер

Кухар, Піцмайстер: «Доставка піци на дровах «LA П’ЄЦ» – це команда професіоналів, яка готова ділитися своїми знаннями та вміннями і постійно вчити тебе новому. Наші кухарі не бояться вогню, вміють знаходити ідеальний смак та можуть приготувати неймовірну піцу з закритими очима! Якщо ти відчуваєш, що кухня – це твоє щире захоплення, не уявляєш життя без […]

ДЕТАЛЬНІШЕ
Адміністратор

Адміністратор: Найшвидша «Доставка піци на дровах «LA П’ЄЦ» шукає в свою професійну команду амбіційних людей, які готові змінювати та покращувати себе і світ. Посада адміністратора  в нашій компанії є центральною у керуванні усім процесом створення ідеального продукту, що приноситиме неймовірне задоволення клієнту.   Готовий  прикладати максимум зусиль для стовідсотково ефективної роботи цілої компанії? Тоді тобі […]

ДЕТАЛЬНІШЕ