Робота як стиль життя

Будь активним та життєрадісним із нашою командою

ВАКАНСІЇ LA П'ЄЦ

“LA П’ЄЦ” – це не лише доставка піци на дровах, а й стиль життя. Стиль, який має велику мету та ініціативну команду.  Ми щодня створюємо, покращуємо та доставляємо заряд енергії, вибух смаку та яскраві емоції.

Якщо ти так само, як і ми прагнеш допомагати та запалювати оточуючих своєю позитивною енергією, хочеш щодня вдосконалюватись та зростати – ласкаво просимо в команду “Доставки піци на дровах “LA П’ЄЦ”!

  • 1 Місце, де ти станеш професіоналом Якщо ти хочеш навчатись новому або вдосконалювати свої навички – тоді тобі до нас. Ми завжди готові підтримати тебе в досягненні професійного успіху.
  • 2 Ти керуєш власним часом Пропонуємо різні види зайнятості. Обирай який варіант тобі підходить найкраще - і ми допоможемо створити зручний для тебе графік.
  • 3 Команда мрії Згуртованість, цікаві завдання, інноваційність та прогресивність – це найчастіші відгуки про нашу команду. Ми знаходимо та розвиваємо найкраще в людях!
  • 4 Готовність до вдосконалення Ми відкриті до нових ідей, постійно шукаємо кардинально нове та незвичне. Ти маєш неймовірну можливість втілити свої ідеї в життя!
  • 5 Корпоративна культура Ми знаємо, чого хочемо, маємо головну мету та великими кроками йдемо до її досягнення. Кожен наш працівник є важливою ланкою в компанії.

Вакансії «LA П’ЄЦ»

Courier

Courier: Have you always dreamed of doing your favorite thing and earning money at the same time? Then come join us! A courier in wood-fired pizza delivery ‘La Piec’ is the one and only company representative, who has the opportunity to ‘ride’ the city with pleasure and benefit! The fastest wood-fired pizza delivery La Piec […]

READ MORE
Cook, Pizza Maker

Кухар, Піцмайстер: «Доставка піци на дровах «LA П’ЄЦ» – це команда професіоналів, яка готова ділитися своїми знаннями та вміннями і постійно вчити тебе новому. Наші кухарі не бояться вогню, вміють знаходити ідеальний смак та можуть приготувати неймовірну піцу з закритими очима! Якщо ти відчуваєш, що кухня – це твоє щире захоплення, не уявляєш життя без […]

READ MORE
Administrator

Administrator: The fastest wood-fired pizza delivery “La Piec” is looking for ambitious people, who are ready to change and improve themselves and the world, to join our professional team. The position of the administrator in our company is central to managing the entire process of creating an ideal product that will bring incredible customer satisfaction. […]

READ MORE